TENT4RENT > NAMIOTY WG. ZASTOSOWANIA > NAMIOTY EVENTOWE

NAMIOTY EVENTOWE - WYNAJEM

TENT 4 RENT to dostawca nowatorskich rozwiązań do produkcji eventów plenerowych najwyższej jakości. Prowadzimy wynajem namiotów dla najbardziej wymagających klientów. Posiadamy również pełną gamę akcesoriów i wyposażenia które uświetnią każde wydarzenie. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na tworzenie aranżacji które na długo pozostaną w pamięci uczestników Twojej imprezy.
Jako jedyna wypożyczalnia w Polsce w ofercie wynajmu posiadamy szybkorozkładalne namioty MASTERTENT. Włoski producent jest światowym liderem pod względem jakości i estetyki wykonania, dzięki temu nasze namioty zawsze wyglądają perfekcyjnie i znajdują zastosowanie tam, gdzie jakość stoi na pierwszym miejscu.


Wypożyczalnia namiotów TENT 4 RENT wynajmuje namioty do zadaszania wydarzeń organizowanych w plenerze. Kompleksowo organizujemy imprezy odbywające się poza murami, oraz powiększamy przestrzenie przyległe do budynków które są centrami wydarzeń, lecz ich powierzchnia jest często niewystarczająca aby pomieścić określoną liczbę uczestników, a sprzyjająca aura w sezonie letnim pozwala na przeniesienie części wydarzenia na zewnątrz.
Ponadto namioty MASTERTENT serii 50 znajdują zastosowanie jako zadaszenia ciągów komunikacyjnych, jako zadaszenia stanowisk recepcyjnych, jako mobilne garderoby dla artystów lub jako stanowiska do prezentacji aut.

Szeroka gama dostępnych rozmiarów pozwala na łączenie namiotów do dowolnych rozmiarów, pozwalając dzięki temu na zadaszenie przestrzeni o nietypowych kształtach, umożliwiają też omijanie obiektów takich jak drzewa, latarnie itp. które przeszkodziłyby w zastosowaniu cięższych konstrukcji (hal namiotowych).
Do namiotów oferujemy oświetlenie o niskim poborze mocy (LED) oraz wybór koloru poszycia – śnieżnobiałe lub nadające szczególnego charakteru - czarne – na prestiżowe wydarzenia takie jak wielkie otwarcia, koktajle, wieczorne przyjęcia biznesowe.

W niebanalny sposób całości dopełnią elementy podświetlane w technologii LED, takie jak stoły koktajlowe, bary, oraz siedziska i dekory.
Zobacz cennik
Galeria zdjęć

KONTAKT

BIURO

Ul. Potocka 13, Biuro A
01-639 Warszawa (Żoliborz)

MAGAZYN

ul. Ożarowska 83, hala F
05-850 Ożarów Mazowiecki

GODZINY
PRACY

Pracujemy w godzinach:
 Pon.-Pt. 9:00-17:00

TELEFON

Infolinia
790-601-106

E-MAIL

Napisz wiadomość
kontakt@tent4rent.pl

closefacebook-squareapartmentenvelopephonemap-markerdiamondclockarrow-right