Namioty ekspozycyjne

Wynajem namiotów ekspozycyjnych

Wypożyczalnia Tent4Rent oferuje wynajem namiotów ekspozycyjnych na potrzeby organizacji targów, akcji happeningowych, plenerowych stoisk promocyjnych, a także do prezentacji aut, motocykli i innych pojazdów.

HUSH Warsaw, Arkady Kubickiego, Warszawa 2015

Namioty ekspresowe dostępne w naszym asortymencie świetnie nadają się do aranżacji pojedynczych stoisk ekspozycyjnych jak i do budowy całych ciągów wystawienniczych na plenerowych wydarzeniach, gdzie potrzebna jest większa liczba stoisk dla wystawców.

Pełna gama dostępnych rozmiarów pozwala na dobranie odpowiedniej wielkości namiotu do potrzeb wystawcy, natomiast system modułowy pozwala na łączenie ze sobą pożądanej liczby namiotów w dowolnej konfiguracji.

Posiadamy namioty MASTERTENT 50s o wymiarach: 2m x 3m; 3m x 3m; 3m x 4,5m; 3m x 6m; 4m x 4m; 4m x 6m; 5m x 5m.

Namioty oferujemy w dwóch wariantach kolorystycznych: z poszyciem w kolorze śnieżnobiałym lub czarnym – nieprzepuszczającym promieni słonecznych. Opcjonalnie każdy namiot może zostać wyposażony w drewnianą, antypoślizgową podłogę w kolorze ciemnobrązowym oraz oświetlenie LED.

W naszym asortymencie znajduje się również szeroka gama mebli targowych, potrzebnych do budowy stoisk promocyjnych i wystawienniczych.