TENT4RENT > NAMIOTY WG. ZASTOSOWANIA > NAMIOTY KOMUNIJNE

NAMIOTY KOMUNIJNE - WYNAJEM

Pierwsza Komunia Święta, to ważna uroczystość w życiu młodego człowieka. Na barkach rodziców natomiast, spoczywa obowiązek przygotowania tej rodzinnej uroczystości. Z myślą o tym szczególnym dniu, przygotowaliśmy ofertę na wynajem namiotów komunijnych, aby móc celebrować tą ważną uroczystość w zaciszu przydomowego ogrodu, lub innym, szczególnym dla Państwa miejscu.
Namioty komunijne tent 4 rent
Okres komunijny przypadający w maju, pozwala na skorzystanie z wiosennej aury i pozwala na organizację pierwszej komunii w namiocie. Dzięki mnogości dostępnych w naszej wypożyczalni typów zadaszeń, oraz szerokiej gamie wyposażenia dodatkowego, dajemy państwu możliwość stworzenia aranżacji szytej na miarę Państwa potrzeb.

dajemy państwu możliwość stworzenia aranżacji szytej na miarę Państwa potrzeb.
Zdobyte doświadczenie naszego zespołu stanowi gwarancję pełnej satysfakcji Państwa, jako organizatora, oraz zadowolenia zaproszonych gości, którzy na pewno na długi czas pozostaną pod wrażeniem wyjątkowego klimatu uroczystości.
Wszystkie oferowane przez naszą wypożyczalnię namioty są w idealnym stanie – począwszy od elementów konstrukcji, po poszycia, które swój śnieżnobiały kolor zawdzięczają regularnemu czyszczeniu i konserwacji, a w przerwie zimowej również, wymianie na zupełnie nowe.

Namioty komunijne tent 4 rent
Namioty komunijne tent 4 rent
„Jaka będzie pogoda?” – zapewne wiele osób spoglądając w niebo, zastanawia się, czy warunki pogodowe będą sprzyjały organizacji komunii w namiocie – otóż niezależnie od tego, czy w tym ważnym dniu, prognozowane jest palące słońce, czy jednak zapowiadane są opady, to nasze namioty przygotowane są, aby nie tylko pięknie wyglądać, ale również ochronić uczestników przyjęcia przed niekorzystną aurą – zarówno przed deszczem, jak i uporczywym słońcem.

Wynajem namiotów komunijnych prowadzimy kompleksowo – wraz z transportem we wskazane przez Państwa miejsce, montażem wykonywanym przez nasze wykwalifikowane ekipy techniczne, które po zakończeniu uroczystości, w umówionym terminie zdemontują namioty i wyposażenie, pozostawiając po sobie wyłącznie dobre wrażenie i uśmiechy na Państwa twarzach ????.
Służymy Państwu kompleksowym doradztwem w doborze odpowiednich namiotów i wyposażenia. W Warszawie i okolicach, proponujemy niezobowiązujące, bezpłatne spotkanie w miejscu planowanej uroczystości – podczas wizji lokalnej dokonujemy pomiaru przestrzeni pod ewentualny montaż, oraz przeprowadzamy krótki wywiad, mający na celu poznanie Państwa preferencji. Na podstawie danych przygotujemy dedykowaną ofertę, która przesyłana jest za pomocą poczty elektronicznej e-mail.
Zobacz cennik

Do namiotów posiadamy pełną gamę wyposażenia dodatkowego, m. in.:

  • podłoga do namiotów
  • oświetlenie,
  • ogrzewanie
  • krzesła
  • stoły
  • tapicerowane meble wypoczynkowe
  • meble ogrodowe,
  • dekoracje
  • I wiele innych.
Pełna gama oferowanego przez nas wyposażenia dodatkowego dostępna jest na stronie internetowej EVENTOMAT.pl – zapraszamy do odwiedzin i przesłania zapytania ofertowego.

Galeria zdjęć

KONTAKT

BIURO

Ul. Potocka 13, Biuro A
01-639 Warszawa (Żoliborz)

MAGAZYN

ul. Ożarowska 83, hala F
05-850 Ożarów Mazowiecki

GODZINY
PRACY

Pracujemy w godzinach:
 Pon.-Pt. 9:00-17:00

TELEFON

Infolinia
790-601-106

E-MAIL

Napisz wiadomość
kontakt@tent4rent.pl

closefacebook-squareapartmentenvelopephonemap-markerdiamondclockarrow-right