Namioty imprezowe

Namioty imprezowe - wynajem

Wielkimi krokami zbliża się okazja do świętowania która wymaga szczególnej oprawy? Świetnie się składa, pomożemy Ci celebrować Twój wyjątkowy dzień w wyjątkowy sposób! Nieważne, czy planujesz organizację przyjęcia urodzinowego, rocznicy, lub po prostu lubisz bawić się w najbardziej wysmakowanym stylu – posiadamy w zanadrzu szereg rozwiązań, które, uświetnią organizowane przez Ciebie wydarzenie. Wynajem namiotów na imprezy to najlepsza recepta na udane garden party.

Meble modułowe FAME i stoliki STEEL w namiotach BASIC 5x5, połączonych do 5x10

Marzy Ci się zorganizowanie imprezy w niebanalnym, modnym stylu? Chcesz, aby Twoi goście na długo zapamiętali niepowtarzalny klimat który może zapanować w Twoim ogrodzie? TENT 4 RENT zadba o kompleksową organizację Twojej imprezy na najwyższym poziomie.

Prowadzimy wynajem najwyższej klasy namiotów imprezowych spośród dostępnych na rynku. Poszycia namiotów są idealnie białe, a solidna aluminiowa konstrukcja zdradza, że ich jakość zaspokoi najbardziej wymagających. Namioty imprezowe zamontujemy zgodnie z wcześniej ustalonym projektem, wyposażymy w wygodne sofy, i efektowne meble podświetlane. Całości dopełni kolorowe oświetlenie architektoniczne, które nie tylko rozświetli otoczenie, ale również stworzy niepowtarzalny, magiczny klimat.

Dla pełnego komfortu użytkowania, namioty imprezowe, wyposażone mogą być w elegancką podłogę drewnianą w kolorze ciemnobrązowym. Podłoga jest antypoślizgowa, a po zamontowaniu stanowi jednolitą, idealnie równą powierzchnię.

Aby gorącej atmosfery nie ostudził chłód wieczoru, na życzenie namioty wyposażymy w efektowne ogrzewacze gazowe TERMAL.

Wynajem namiotów na imprezy, realizujemy zawsze z własnym transportem i montażem.

Oferujemy bezpłatne konsultacje na miejscu planowanej imprezy, zapraszamy do kontaktu!