Namioty bankietowe

Namioty bankietowe - wynajem

TENT 4 RENT to również namioty bankietowe oraz wyposażenie niezbędne do zorganizowania zarówno kameralnego przyjęcia w przydomowym ogrodzie, jak i dużych gal firmowych organizowanych w plenerze. Szereg dostępnych w TENT 4 RENT rozwiązań pozwala na zorganizowanie przyjęcia na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem aktualnych trendów, ze szczególnym naciskiem na wysoką jakość i estetykę oferowanego sprzętu.

Dwa połączone namioty ROYAL 4x6 z podłogą, przyjęcie komunijne, Warszawa 2015

W zależności od skali planowanego wydarzenia oraz uwarunkowań terenowych oferujemy różnego typu namioty bankietowe. Wynajem w opcji z elegancką, antypoślizgową podłogą drewnianą.

Do organizacji kameralnych przyjęć okolicznościowych proponujemy wynajem namiotów MASTERTENT 50s z poszyciem w kolorze śnieżnobiałym - ten typ namiotów idealnie sprawdza się przy planowaniu uroczystości z udziałem od kilku do kilkudziesięciu uczestników.

System modułowy pozwala na łączenie ze sobą namiotów w dowolnej konfiguracji, a pełna gama rozmiarów pozwala na zaaranżowanie przestrzeni o nieregularnym kształcie, szczególnie tam gdzie elementy architektoniczne uniemożliwiają zastosowanie dużych namiotów.

Dla podkreślenia szczególnego, uroczystego charakteru przyjęcia proponujemy wynajem namiotów MASTERTENT 50s w wersji ROYAL. Jako jedyni na rynku oferujemy przybranie namiotu w ozdobne, drapowane dekory które nadają eleganckiego i prestiżowego wyglądu. Wysłony zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było je stosować wraz ze ścianami bocznymi. Namioty na komunię lub inną ważną uroczystość, wynajem namiotów weselnych? Cena najniższa na rynku!  – wybierz ROYAL.

Na wydarzenia z planowaną liczbą uczestników przekraczającą 50 osób proponujemy wynajem namiotów PICNIC – są to średniej wielkości namioty przeznaczone do organizacji przyjęć w przydomowych ogrodach, przerw kawowych, koktajli i niewielkich przyjęć firmowych. PICNIC namiot imprezowy - wynajem również z idealnie równą i elegancką podłogą drewnianą w kolorze ciemnobrązowym.

Do organizacji większych imprez firmowych i prywatnych, uroczystych gal, przyjęć zasiadanych, oferujemy hale namiotowe. Dostępne namioty o szerokości 5, 10, 15 i 20m oraz dowolnej długości będącej wielokrotnością 5m. Oferujemy namioty imprezowe – wynajem namiotów halowych wraz z podłogą i wykładziną w dowolnym kolorze, oświetleniem, ozdobną wysłoną sufitu (galą) oraz pełnym wyposażeniem – stołami cateringowymi, stołami okrągłymi, krzesłami.