TENT4RENT > NAMIOTY WG. ZASTOSOWANIA > NAMIOTY BANKIETOWE

WYNAJEM NAMIOTÓW WESELNYCH

Ślub i wesele to bezsprzecznie jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu, a zorganizowanie tych uroczystości wraz z wypożyczalnią namiotów weselnych i ślubnych Tent4Rent w plenerowej scenerii pozwoli nadać im wyjątkowego, bajkowego charakteru. Zadbamy o perfekcyjne przygotowanie samego miejsca ceremonii zaślubin w którym Państwo młodzi powiedzą sobie sakramentalne ‘Tak’, a przydomowy ogród przemienimy w miejsce zabawy weselnej, które swoim klimatem oczaruje Twoich gości i na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników uroczystości.
Na niezapomniane przyjęcie weselne w ogrodzie składa się wiele elementów, a najtrudniejszym wyzwaniem jest zapewne wynajem namiotu na wesele. Przygotowanie wymaga olbrzymiej staranności i doświadczenia, aby wszystko w tym wyjątkowym dniu wypadło perfekcyjnie i stworzyło kompozycję godną miana ‘wymarzonego wesela’.

Wynajem weselnych namiotów, stoły nakryte śnieżnobiałymi obrusami, wygodne i eleganckie krzesła – wszystko przystrojone świeżymi kwiatami, do tego parkiet taneczny na którym szaleństwom nie będzie końca… Co jeszcze będzie Ci potrzebne?
Wypożyczalnia namiotów TENT 4 RENT – to również wypożyczalnia namiotów weselnych! Nasz bogaty asortyment pozwala na kompleksowe zorganizowanie przyjęcia ślubnego jak i weselnego, a cena wynajmu namiotu weselnego na pewno mile Cię zaskoczy. Całe wyposażenie dostarczymy na miejsce, zamontujemy z największą dbałością o każdy szczegół, a gdy emocje opadną, a wszyscy goście udadzą się na zasłużony odpoczynek po wyczerpującej zabawie, my doprowadzimy ogród do stanu w jakim go zastaliśmy, a jedyne co po sobie zostawimy to dobre wrażenia.

Namioty ślubne

Tent4Rent prowadzi wynajem namiotów weselnych oraz ślubnych. Typ namiotów oraz ich rozmiar dobieramy w zależności od planowanej liczby gości oraz przestrzeni jaką mamy do dyspozycji.
Zobacz cennik
Jeżeli do zaaranżowania przyjęcia, dostępna jest większa przestrzeń na której nie występują przeszkody (takie jak drzewa, klomby, oczka wodne, słupy, latarnie), a lista zaproszonych gości jest naprawdę długa, to optymalnym rozwiązaniem będzie wynajem namiotu weselnego - halowego którego wymiary są wielokrotnością pięciu metrów. Wynajem hal namiotowych prowadzimy wraz z całą gamą opcji dodatkowych które pomogą uświetnić Twoją uroczystość. Na życzenie w namiocie zamontujemy ozdobną wysłonę sufitu (galę), a standardowe ściany w kolorze białym zamienimy na przeźroczyste, aby ukazać piękno otoczenia i wpuścić do środka promienie słoneczne. Dla pełnego komfortu hala namiotowa wyposażona jest w elegancką drewnianą parkietową podłogę w jasnym kolorze.

Namioty ekspresowe MASTERTENT 50s można ze sobą łączyć, aż do uzyskania pożądanego rozmiaru, w 100% wykorzystując potencjał ogrodu, zyskując przy tym kameralny i elegancki klimat. Pomysł na idealny ślub w plenerze to wypożyczalnia namiotów weselnych Tent4Rent. Wynajem zawsze z własnym transportem i montażem.
Tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona, lub zagospodarowanie przestrzenne uniemożliwia znalezienie większej powierzchni o regularnych wymiarach, idealnym rozwiązaniem będzie wynajem namiotu na wesele MASTERTENT 50s w wersji ROYAL Idealnie wyglądające, ze śnieżnobiałym poszyciem, w pełnej gamie rozmiarów – pozwalają na zagospodarowanie najbardziej nietypowych przestrzeni, a ozdobne drapowane dekory nóg namiotów, nadają wyjątkowego, odświętnego charakteru. Do namiotów na życzenie dostępne są ściany transparentne (przeźroczyste w 2/3 wysokości), podsufitki które ukrywają konstrukcję dachu, oświetlenie LED które cechuje niski pobór mocy. Wynajem weselnych namiotów, prowadzimy wraz z elegancką drewnianą podłogą w kolorze ciemnobrązowym.


Namioty weselne - niska cena

Cena wynajmu namiotu weselnego jest uzależniona od wybranego wariantu oraz rozmiaru. 
W ofercie posiadamy również sprzęt niezbędny do organizacji ślubu oraz wesela.

W naszej ofercie znajdują się m. in.:

stoły prostokatne i okragłe,
krzesła tapicerowane i designerskie krzesła w kolorze białym lub przeźroczyste,
parkiet taneczny
oświetlenie dyskotekowe i architektoniczne
wysokie stoły koktajlowe
tapicerowane meble wypoczynkowe
Zobacz cennik

Galeria zdjęć

KONTAKT

BIURO

Ul. Potocka 13, Biuro A
01-639 Warszawa (Żoliborz)

MAGAZYN

ul. Ożarowska 83, hala F
05-850 Ożarów Mazowiecki

GODZINY
PRACY

Pracujemy w godzinach:
 Pon.-Pt. 9:00-17:00

TELEFON

Infolinia
790-601-106

E-MAIL

Napisz wiadomość
kontakt@tent4rent.pl

closefacebook-squaredot-circle-oapartmentenvelopephonemap-markerdiamondclockarrow-right