Namioty Stella

Wynajem namiotów Stella

Wesele, miejski festyn czy biznesowy event w plenerze mogą być uświetnione na różne sposoby. Obowiązkowymi elementami takich imprez są odpowiednie namioty. Te jednak nie muszą być tylko proste – ciekawą formą zadaszenia będą namioty STELLA.

Jest to wyjątkowa w swoim designie konstrukcja tymczasowa, która jest rozstawiana na planie gwiazdy. W ofercie Tent4Rent z Warszawy znajdziecie Państwo tego typu namioty z jednym masztem, o wymiarach 12,2 m x 12,2 m i z dwoma, mające wymiary 12,2m x 16,7m. Dzięki temu można dobrać zadaszenie idealne do określonych potrzeb.

namiot star

Designerskie namioty na bankiety i wesela

Proponujemy atrakcyjny wynajem namiotów imprezowych typu STELLA. Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią, która oferuje nie tylko wysokojakościowe zadaszenie, charakteryzujące się lekką i solidną konstrukcją, a także wodoodpornością i trudnopalnością, ale także terminowy transport i rozstawienie namiotów w wyznaczonym miejscu.

Prezentowane rozwiązania cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem szczególnie w przypadku takich eventów, jak różnego rodzaju akcje promocyjne, targi czy przyjęcia firmowe. Jeśli chcielibyście Państwo wynająć taki rodzaj namiotu – zachęcamy do kontaktu!

Podobne namioty na wynajem: