TENT4RENT > NAMIOTY WG. ZASTOSOWANIA > MASTERTENT BASIC

WYNAJEM NAMIOTÓW BASIC

Jeśli potrzebujecie Państwo solidnych i estetycznych namiotów na imprezę, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W niej znajdziecie ekspresowe namioty 50s typu BASIC, pochodzące od włoskiego producenta MASTERTENT, które są przez naszą wypożyczalnię powszechnie stosowane na różnych eventach.

Namiot idealny na każdą imprezę

Proponowane namioty bankietowe charakteryzują się idealnym wykonaniem, począwszy od nieskazitelnie-białego poszycia, po estetyczny, a przy tym solidny szkielet wykonany ze szlachetnego, satynowego aluminium. W zależności od potrzeb można regulować wysokość od 200 do 220 cm. Jeśli z kolei wybierzecie namioty 5 na 5 metrów, krawędź dachu może się znaleźć nawet na wysokości 250 cm.
Gwarantujemy, że oferowane przez Tent4Rent z Warszawy namioty eventowe będą nie tylko funkcjonalne, ale staną się wyjątkową ozdobą każdego wydarzenia, niezależnie czy to będą targi wystawiennicze, miejski festyn czy też akcja promocyjna.

Dodatkową zaletą naszego wynajmu jest fakt, że dowozimy namioty i zajmujemy się ich rozłożeniem i złożeniem w wyznaczonym przez klienta miejscu. Stawki zaś ustalane są indywidualnie, dzięki czemu zawsze możemy skonstruować ofertę, która będzie w pełni odpowiadać Państwa potrzebom.
Zobacz cennik

Galeria zdjęć

KONTAKT

BIURO

Ul. Potocka 13, Biuro A
01-639 Warszawa (Żoliborz)

MAGAZYN

ul. Ożarowska 83, hala F
05-850 Ożarów Mazowiecki

GODZINY
PRACY

Pracujemy w godzinach:
 Pon.-Pt. 9:00-17:00

TELEFON

Infolinia
790-601-106

E-MAIL

Napisz wiadomość
kontakt@tent4rent.pl

closefacebook-squareapartmentenvelopephonemap-markerdiamondclockarrow-right