TENT4RENT > NAMIOTY WG. ZASTOSOWANIA > MASTERTENT ROYAL

WYNAJEM NAMIOTÓW ROYAL

Szczególne okazje wymagają wyjątkowej oprawy, dlatego też, kiedy szykuje się Państwu impreza w plenerze, zapewne chcecie, aby każdy detal prezentował się idealnie. Zwykłe namioty eventowe w przypadku takich przyjęć, jak wesela czy wystawne bankiety niekoniecznie będą wyglądać najlepiej.

Inaczej jest z namiotami weselnymi MASTERTENT typu ROYAL, który firma Tent4Rent ma na wynajem. Osoby poszukujące estetycznie wykonanych i wyjątkowo pięknie prezentujących się namiotów na wesele, z pewnością będą zainteresowane proponowaną ofertą.

NAJWYŻSZA ELEGANCJA Z WŁOSKIM SMAKIEM

Przeznaczone na plenerowe imprezy, jak i do organizacji dodatkowych zadaszeń na potrzeby wesel namioty MASTERTENT to wyjątkowe tymczasowe zabudowy, charakteryzujące się efektownymi zdobieniami. Uświetnią one każde ważne przyjęcie, prywatne czy firmowe. Dodatkowo zadbamy o to, aby były one zawsze udekorowane ze smakiem, dzięki czemu podkreślą podniosłość imprezy.
Ponadto możemy do nich zaproponować różne dodatkowe akcesoria jak:
-podsufitki maskujące aluminiową konstrukcję,
-antypoślizgowe podłogi,
-oświetlenie LED-owe,
-ogrzewanie,
-pełne umeblowanie.
Proponowane namioty ślubne na wynajem można dowolnie łączyć, tworząc najróżniejsze kształty, niemal bez ograniczeń rozciągając wielkość zadaszonego areału. Cała konstrukcja zapewnia stabilność, solidność i bezpieczeństwo, a wodoszczelne poszycie dodatkowo cechuje się trudnopalnością.
Zobacz cennik
W naszej ofercie znajdziecie namioty bankietowe o wymiarach od 9 do 25 m2, w tym: 3m x 3m / 3m x 4,5m / 4m x 4m / 3m x 6m / 4m x 6m / 5m x 5m.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą! Działamy w Warszawie i innych miastach Polski.

Galeria zdjęć

KONTAKT

BIURO

Ul. Potocka 13, Biuro A
01-639 Warszawa (Żoliborz)

MAGAZYN

ul. Ożarowska 83, hala F
05-850 Ożarów Mazowiecki

GODZINY
PRACY

Pracujemy w godzinach:
 Pon.-Pt. 9:00-17:00

TELEFON

Infolinia
790-601-106

E-MAIL

Napisz wiadomość
kontakt@tent4rent.pl

closefacebook-squareapartmentenvelopephonemap-markerdiamondclockarrow-right