Namioty Royal

Wynajem namiotów Royal

Szczególne okazje wymagają wyjątkowej oprawy, dlatego też, kiedy szykuje się Państwu impreza w plenerze, zapewne chcecie, aby każdy detal prezentował się idealnie. Zwykłe namioty eventowe w przypadku takich przyjęć, jak wesela czy wystawne bankiety niekoniecznie będą wyglądać najlepiej.

Inaczej jest z namiotami weselnymi MASTERTENT typu ROYAL, który firma Tent4Rent ma na wynajem. Osoby poszukujące estetycznie wykonanych i wyjątkowo pięknie prezentujących się namiotów na wesele, z pewnością będą zainteresowane proponowaną ofertą.

Dwa weselne namioty Royal 5m x 5m

Najwyższa elegancja z włoskim smakiem

Przeznaczone na plenerowe imprezy, jak i do organizacji dodatkowych zadaszeń na potrzeby wesel namioty MASTERTENT to wyjątkowe tymczasowe zabudowy, charakteryzujące się efektownymi zdobieniami. Uświetnią one każde ważne przyjęcie, prywatne czy firmowe. Dodatkowo zadbamy o to, aby były one zawsze udekorowane ze smakiem, dzięki czemu podkreślą podniosłość imprezy.

Ponadto możemy do nich zaproponować różne dodatkowe akcesoria jak:

  • podsufitki maskujące aluminiową konstrukcję,
  • antypoślizgowe podłogi,
  • oświetlenie LED-owe,
  • ogrzewanie,
  • pełne umeblowanie.

Proponowane namioty ślubne na wynajem można dowolnie łączyć, tworząc najróżniejsze kształty, niemal bez ograniczeń rozciągając wielkość zadaszonego areału. Cała konstrukcja zapewnia stabilność, solidność i bezpieczeństwo, a wodoszczelne poszycie dodatkowo cechuje się trudnopalnością.

W naszej ofercie znajdziecie namioty bankietowe o wymiarach od 9 do 25 m2, w tym: 3m x 3m / 3m x 4,5m / 4m x 4m / 3m x 6m / 4m x 6m / 5m x 5m.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą! Działamy w Warszawie i innych miastach Polski.

Podobne namioty na wynajem: