TENT4RENT > NAMIOTY WG. ZASTOSOWANIA > HALE NAMIOTOWE

Wynajem namiotów Picnic

Jeśli organizujecie Państwo dużą imprezę plenerową, na której zapewniony będzie catering, najprawdopodobniej poszukujecie w tym momencie odpowiedniego zadaszenia dla gości. Możliwość spożycia posiłku bez zakłóceń, czyli bez obawy o deszcz, wiatr czy też intensywne promienie słoneczne, należy do warunków, jakich każdy bywalec takich eventów oczekuje.

Dlatego też zachęcamy do przyjrzenia się ofercie wypożyczalni Tent4Rent. Proponujemy atrakcyjny wynajem namiotów bankietowych, które zagwarantują zabezpieczenie przed niekorzystnymi zjawiskami pogodowymi. Rozstawiając namioty typu PICNIC, zapewnicie Państwo swoim gościom spokojny czas spożywania posiłku i nie tylko.

Eleganckie i duże namioty z dodatkowym wyposażeniem

Wśród prezentowanych zadaszeń, jakie można znaleźć w katalogu naszych tymczasowych zabudów, są obszerne namioty PICNIC o wielkości 72 m2 i 96 m2. Bez problemu pod takim zadaszeniem zmieści się do 100 uczestników. Niewątpliwą zaletą proponowanych rozwiązań jest możliwość łączenia poszczególnych elementów, dzięki czemu można stworzyć przestrzeń dla dużo większej ilości gości. Poszycie ścian natomiast występuje w formie jednolitej na krótszym boku, jak i z oknami na dłuższym boku.
Ponadto klienci korzystający z usług naszej wypożyczalni namiotów, mogą również dobrać dodatkowe wyposażenie – pełne umeblowanie (także w formie kompletów piknikowych), drewnianą podłogę w kolorze ciemnobrązowym, ogrzewanie oraz oświetlenie.
Proponowane namioty będą idealnym rozwiązaniem na wszelkie festyny, wydarzenia sportowe, eventy firmowe, jak i wesela. Jeśli szukacie Państwo w Warszawie lub innym miejscu w Polsce najlepszych namiotów na wynajem – zachęcamy do skorzystania z oferty Tent4Rent.

PARAMETRY

Wymiary: 6m x 12m (72m2), 8m x 12m (96m2)

Wysokość do krawędzi dachu: 200 cm

Materiał:
Stelaż – rury stalowe, ocynkowane
Poszycie – PCV wodoodporne, trudnopalne

Kolor:
Stelaż – srebrny
Poszycie – biały
Wyposażenie standardowe: ściany 12m – szprosy okienne, ściany 6m – pełne

Wyposażenie opcjonalne:
-Drewniana podłoga antypoślizgowa w kolorze ciemny brąz
-Oświetlenie LED

Mocowanie do podłoża: szpile lub obciążniki stalowe

Galeria zdjęć

KONTAKT

BIURO

Ul. Potocka 13, Biuro A
01-639 Warszawa (Żoliborz)

MAGAZYN

ul. Ożarowska 83, hala F
05-850 Ożarów Mazowiecki

GODZINY
PRACY

Pracujemy w godzinach:
 Pon.-Pt. 9:00-17:00

TELEFON

Infolinia
790-601-106

E-MAIL

Napisz wiadomość
kontakt@tent4rent.pl

closefacebook-squareapartmentenvelopephonemap-markerdiamondclockarrow-right