TENT4RENT > NAMIOTY WG. ZASTOSOWANIA > MASTERTENT BLACK

Wynajem namiotów Black

Czasem zwykłe namioty na event nie wystarczą. Niekiedy potrzeba zadaszenia, które nie tylko wygląda estetycznie i przyciąga uwagę, ale też zapewnia określone warunki wewnątrz. Takie są m.in. namioty firmy MASTERTENT w wersji BLACK.

Solidne i estetyczne wykonane namioty bankietowe

Czym się one charakteryzują? Przede wszystkim gwarantują doskonałe blokowanie promieni słonecznych, dzięki czemu można z ich pomocą stworzyć idealnie zaciemnioną przestrzeń. Wynajem namiotów z czarnym poszyciem jest szczególnie zalecane tam, gdzie mają się odbywać pokazy multimedialne – zarówno na weselach, bankietach, jak i innych eventach, gdzie może być wyświetlana prezentacja lub film.
Proponujemy na wynajem namioty o wymiarach od 9 do 25 m2, w tym: 3m x 3m / 3m x 4,5m / 4m x 4m / 3m x 6m / 4m x 6m / 5m x 5m.

Dzięki możliwości dowolnego ich łączenia można stworzyć duże, zadaszone przestrzenie w niemal dowolnym kształcie. Proponujemy również wynajem dodatkowych akcesoriów jak drewniana podłoga czy oświetlenie.
Oferowane namioty dowieziemy w każde, wyznaczone przez Państwa miejsce, gdzie je rozstawimy, a po imprezie – złożymy. Wypożyczalnia Tent4Rent działa terminowo i skutecznie, nie tylko w Warszawie, ale też innym wybranym przez Państwa miejscu.
Zobacz cennik

Galeria zdjęć

KONTAKT

BIURO

Ul. Potocka 13, Biuro A
01-639 Warszawa (Żoliborz)

MAGAZYN

ul. Ożarowska 83, hala F
05-850 Ożarów Mazowiecki

GODZINY
PRACY

Pracujemy w godzinach:
 Pon.-Pt. 9:00-17:00

TELEFON

Infolinia
790-601-106

E-MAIL

Napisz wiadomość
kontakt@tent4rent.pl

closefacebook-squareapartmentenvelopephonemap-markerdiamondclockarrow-right