Namioty Black

Wynajem namiotów Black

Czasem zwykłe namioty na event nie wystarczą. Niekiedy potrzeba zadaszenia, które nie tylko wygląda estetycznie i przyciąga uwagę, ale też zapewnia określone warunki wewnątrz. Takie są m.in. namioty firmy MASTERTENT w wersji BLACK.

Czym się one charakteryzują? Przede wszystkim gwarantują doskonałe blokowanie promieni słonecznych, dzięki czemu można z ich pomocą stworzyć idealnie zaciemnioną przestrzeń. Wynajem namiotów z czarnym poszyciem jest szczególnie zalecane tam, gdzie mają się odbywać pokazy multimedialne – zarówno na weselach, bankietach, jak i innych eventach, gdzie może być wyświetlana prezentacja lub film.

Namiot ekspozycyjny BLACK 3x6 z podłogą

Solidne i estetycznie wykonane namioty bankietowe

Pochodzące od firmy MASTERTENT namioty eventowe znane są z solidnego wykonania. W naszej ofercie wynajmu odnajdziecie Państwo wzmocniony model 50s, charakteryzujący się solidnymi, ośmiokątnymi profilami aluminiowymi o przekroju 5 cm. Czarne poszycie zapewnia nie tylko idealne zacienienie, ale również ochronę przed deszczem czy wiatrem. Jego zaletą jest też niska palność, dzięki czemu ryzyko zaprószenia ognia spada do minimum.

Proponujemy na wynajem namioty o wymiarach od 9 do 25 m2, w tym: 3m x 3m / 3m x 4,5m / 4m x 4m / 3m x 6m / 4m x 6m / 5m x 5m.

Dzięki możliwości dowolnego ich łączenia można stworzyć duże, zadaszone przestrzenie w niemal dowolnym kształcie. Proponujemy również wynajem dodatkowych akcesoriów jak drewniana podłoga czy oświetlenie.

Oferowane namioty dowieziemy w każde, wyznaczone przez Państwa miejsce, gdzie je rozstawimy, a po imprezie – złożymy. Wypożyczalnia Tent4Rent działa terminowo i skutecznie, nie tylko w Warszawie, ale też innym wybranym przez Państwa miejscu.

Podobne namioty na wynajem: