W ofercie wynajmu posiadamy najwyższej klasy namioty spośród dostępnych na rynku

Najwyższej klasy namioty na wynajem spośród dostępnych na rynku

Jako jedyna wypożyczalnia w Polsce oferujemy wynajem szybkorozkładalnych namiotów włoskiej firmy MASTERTENT w wersji 50s –są to najlepsze dostępne na rynku namioty do wynajęcia – bezkonkurencyjne pod względem jakości i estetyki wykonania – marka znana na całym świecie. Poszycia są idealnie białe, a konstrukcja wykonana w 100% z aluminium zawsze prezentuje się idealnie. Wysokość namiotów przy krawędzi dachu może być regulowana w zakresie od 200 do 220 cm, a w przypadku namiotów 5m x 5m do 250 cm.

posiadamy kilkadziesiąt gotowych do wynajmu namiotów ekspresowych MASTERTENT 50s w pełnej gamie wymiarów:

  • 2m x 3m
  • 3m x 3m
  • 3m x 4,5 m
  • 4m x 4m
  • 3m x 6m
  • 4m x 6m
  • 5m x 5m
Namiot BASIC 5x5 ze ścianami pełnymi

MASTERTENT nie byłby MASTERTEN’em gdyby nie odróżniał się od konkurencji poprzez szczególne cechy, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się drobne, jednak w rzeczywistości czynią olbrzymią różnicę.

Elementy konstrukcji namiotów 50s TENT4RENT

Wszystkie elementy łączące wykonane są z aluminium, a nie z tworzywa sztucznego. Dzięki temu są ekstremalnie odporne na uszkodzenia mechaniczne (pękanie, wycieranie) i pozwalają zachować właściwą sztywność konstrukcji.

Profil aluminiowy namiot MASTERTENT TENT4RENT

Opatentowany system zatrzaskowy oparty na przyciskach pozwala na bezpieczne rozkładanie i składanie namiotu, bez obawy o zakleszczenie palców.

Elementy konstrukcji namiotu MASTERTENT 50s

W miejscach styku z dachem wszystkie elementy łączące opatrzone są gumowymi kapturkami które zapobiegają przecieraniu poszycia – dzięki temu dachy są w doskonałym stanie!

TENT4RENT profil aluminiowy noga

Wzmacniane, ośmiokątne profile nóg o przekroju 50mm wykonane z satynowego aluminium nadają konstrukcji sztywności i stabilności na najwyższym poziomie!

obciaznik tent4rent

Do obciążania namiotów stosujemy dedykowane, żeliwne obciążniki w kolorze srebrnym. Dla maksymalnego poziomu bezpieczeństwa, obciążniki przystosowane są do układania w stosy. Dzięki wyprofilowanym otworom na stopę namiotu umożliwiają również podniesienie go powyżej standardowego zakresu regulacji. Obciążniki są nierdzewne.

Cały oferowany przez nas sprzęt jest w doskonałym stanie– niespotykanym na rynku wynajmu namiotów i wyposażenia eventowego (zakup 2015/16). Stawiamy na jakość a wszelkie prace związane z montażem i konserwacją sprzętu przeprowadzamy z najwyższą starannością. Jeżeli poszukujesz dostawcy sprzętu eventowego najwyższej jakości to trafiłeś pod właściwy adres!